Kuchyně na míru, spotřebiče a sedací soupravy - Housemode Nový Jičín
0

Kuchyně na míru

Kuchyně na zakázku

vyrábíme na zakázku a to v provedení masiv,dýha,lak dle vzorníku v provedení mat aneb vysoký lesk,folie jak jednobarevná matná či lesklá,tak folie s imitací dřevin,dále folie uměle patinovaná,která se vizuálně hodně podobá masivu. Je podstatně levnější, dobře udržovatelná, stálobarevná a taky provedení lamino s ABS hranou, tak lamino v hliníkovém rámečku. 
Celá tato nabídka je v různých cenových relacích, což uspokojí široký okruh zákazníků. Tyto kuchyně dle přání zákazníka vybavíme drátěným programem, jako jsou otočné systémy, výsuvné systémy a závěsný program s různou povrchovou úpravou. Pro vybavení kuchyní je nabídka velmi široká, kterou nelze jednoduše vyjmenovat.Je to vždy dle přání zákazníka jeho představy a finanční možnosti. K těmto kuchyním je samozřejmostí široká nabídka úchytek, skel, pracovních desek v klasickém provedení v různých výškových rozměrech. 
Taky nabízíme pracovní desky s umělého kamene,jako je CORIAN,DENBACOR atd.,pracovní desky s přírodní žuly a žuly drcené (TECHNISTONE).
 

České kuchyně

Jsme český výrobce, který má už 20 let zkušeností. Kuchyně vyrábíme  od roku 1997 .
 

Návrhy kuchyní

Nabízíme Vám komplexní řešení Vaší nové kuchyně do nového domova i přestavby Vaší současné kuchyňské linky. Samozřejmostí je odborná konzultace s firemními architekty, zpracování kompletního návrhu včetně elektroinstalací a výběru vhodných spotřebičů, dřezů a doplňků. Veškerý servis a montáž provádí odborně vyškolení pracovníci
 

Zakázková výroba

Mimo kuchyní nabízíme zakázkovou výrobu vestavěných skříní, obývacích pokojů, kanceláří, koupelnového nábytku, dětských pokojů ,předsíní atd.

Navštivte nás v Novém Jičíně

Housemode - Nový Jičín
Housemode
Msgr. Šrámka 1037/32 (bývalý Vercajk)
741 01 Nový Jičín